Obrażanie, nerwowość i ciągłe kłótnie po 6. latach małżeństwa

Jestem mężatką od 6 lat mamy 3 dzieci. Mąż jak tylko siegam pamiecią zawsze miał napady tzw focha.Potrafi nagle zostawic mnie w sklepie samą bo sie obraził o cos.Od ok 8 m-cy od kiedy zwolnił sie z pracy-mam wrazenie ze się bardzo zmienił -wogole już się nie kochamy i ciagle klocimy. Na kazdą moją uwagę nerwowo odpowiada. Nie czuje się już wogole kochana ani szanowana. Mnie tez zaczelo już wszystko w nim denerwować Nie wiem czy ma to sens dalej ciagnac-tylko dla dzieci

Nieszczęśliwi rodzice wychowują nieszczęśliwe dzieci. Można spróbować ewentualnie terapii par, żeby odnaleźć sens bycia razem...

Dzień dobry, myślę, że Pani mąż przechodzi dodatkowy silny stres związany z utratą pracy. Trudno mi się odnieść do sytuacji, ponieważ nie wiem jak wygląda dynamika Państwa związku, dlatego zdecydowanie polecam konsultację w poradni psychologiczno-pedagogicznej razem z mężem. Pozdrawiam.