Odsetek granulocytów w morfologii 21-latka

Witam, Kiedy badałem sobie 3 miesiące temu morfologię krwi mój odsetek granulocytów wynosił 28,80% (norma to 48,70-70%) po dzisiejszych badaniach jest on wyższy, ale nadal nie w normie bo 38,10%, co to może oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań świadczą o tym, iż parametry wracają do normy (np. po infekcji). W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.