Okres rekonwalescencji po pobraniu wycinków do badania histopatologicznego kręgosłupa

jaki jest czas rekonwalescencji po biopsji kregoslupa ,robionej pod katem sprawdzenia uszkodzenia nerwu lewej dloni czy jest to spowodowane ukaszeniem kleszcza czy z innego powodu?i czy jest to bardzo ryzykowny zabieg?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście jak każda interwencja chirurgiczna tak i ten zabieg obarczony jest pewnych ryzykiem. Niemniej jednak statystycznie powikłania nie występują tak często.