Okres spóźnia mi się 2 dni. Jeśli to znów nie jest ciąża, to co mam robić?

Mam 28 lat, prawie rok temu poroniłam. Teraz bardzo bym chciała zajść ponownie, ale się nie udaje. Od dwóch dni spóźnia mi się okres - robiłam sobie test z krwi, ale wyszedł negatywny. Co robić dalej? Proszę o radę…

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeżeli Pani starania trwają dłużej niż rok, ponadto występują nieregularności cyklu, należy udać się do lekarza ginekologa celem podjęcia diagnostyki niepłodności.

Pozdrawiam serdecznie!