Operacja zaćmy i uczucie ciała obcego w oku

Dzień Dobry. Bardzo proszę o poradę Mama miała w listopadzie 2015 r operację zaćmy do dnia dzisiejszego ma cały czas uczucie obcego ciała w oku oko boli i jest zaczewienione zadne krople nawilzające nie powodują ulgi jak mogę pomóc Mamie.

Witam.trzeba iść do okulisty żeby obejrzał rogowkę. Oko Mamy przeszło operację w której zrobiono 3 dziury w gałce i gojenie tak naprawdę trwa ok.6 mcy.regeneracja włókien nerwowych itp.tak ze może to potrwać. Pozdrawiam serdecznie