Opóźnienie miesiączki, bolesność brzucha a ciąża

Witam mam pytanie, ostatnio spóźnił mi sie okres nadszedl 3 dni po terminie kiedy juz sie pojawil trwal tylko 2 dni jednego dnia byl bardzo obfity drugiego juz prawie wcale nic nie lecialo, pozniej zaczął bolec mnie brzuch po prawej stronie i boli mnie cale podbrzusze po czym wczoraj poszlam wypróznic sie do lazienki brzuch zaczął mnie bolec i zaokrąglił sie znacznie, niedlugo powinnam dostac okresu a ból brzucha nie ustaje nie wiem co sie dzieje prosze o odpowiedz, czy to moze byc ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Ze względu na dolegliwości bólowe powinna Pani udać się do lekarza POZ/ew. specjalisty ginekologa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
szanowna Pani, zalecam pilna wizyte u ginekologa. Pozdrawiam