Opóźnienie miesiączki o 2 dni a szanse na ciążę

Witam okres spóźnia mi się dwa dni. Wiem że to niewiele. Owulacja była w 17 dc lub 18 dc. w 14 dpo zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. wczoraj beta negatywna. Temperatura rano poszła lekko w górę. Dzisiaj mnie wszystko boli i nie najlepiej się czuję., Mąż mówi że wyglądam blado. Czy mam jakieś szanse na ciążę? Czy nie bardzo. Boli mnie prawy jajnik, podbrzusze. dzisiaj jest 34 dc. Miałam nadzieję że wrócę do cyklów 32 dniowych. Miesiączki mam nieregularne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Szansa na ciążę jest niewielka, w sprawie nieregularnych cykli radziłabym skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam