Opuchlizna ciała, stres u 56-latki

mam 56 lat i mam problem ze swoją wagą prowadzę raczej siedzący tryb życia mamciągły stres ostatnio jestem spuchnięta

Jeśli nie, to na początek zachęcam do zrobienia badań kontrolnych oraz skorzystania z pomocy dietetyka. Jeśli lekarz wykluczy inne somatyczne choroby, a ruch, dieta czy pomoc dietetyka nie przyniesie rezultatów, będzie to oznaczało problem o podłożu psychicznym, a wówczas najlepiej skorzystać z pomocy psychologa.