Ostry, kłujący ból podczas kaszlu pod prawą piersią

Ostry, kłujący ból, podczas kaszlu, pod prawa piersią . Ból występuje także podczas schylania i małego wysiłku. Nadmieniam , że kaszel trwa już od 2tyg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości pojawiają się tylko podczas kaszlu oraz wysiłku najpewniej mają podłoże mięśniowe. W celu ustalenia właściwego postępowania diagnostyczno-leczniczego sugeruję konsultację z lekarzem POZ. Przede wszystkim konieczne jest bowiem leczenie infekcji dróg oddechowych, która najpewniej jest przyczyną kaszlu.