Pęknięcie guzka z mazią pod pachą

Witam, pod pachą wyrastał mi co jakis czas guz. pojawiał się i znikał. nie niepokoiło mnie to poniewaz lekarz stwierdził, że mam taki a nie inny organizmy i metebolizm wiec te guzy beda sie pojawiac i znikać. Aż do momentu kiedy ten guz zaczął znowu rosnąć, zaczął przyjmować galaretowatą postać, aż w końcu pękł i wyciekła jakaś dziwna zielona maź. od razu skontaktowałem sie z chirurgiem.Wyczyścił mi ranę i pobrał wycinek poniewż niepokoi go ta maź. Czekam na wyniki i zachodzę w głowę co to jest?

Witam. Cierpliwie trzeba poczekać na wynika badania HP. Pod pachą lubią lokalizować się zapalenia gruczołów potowych i tak mi to może wyglądać.

Przepraszam , ale na odległość W-wa-Ostrzeszów nie jestem w stanie rozpoznać - co to jest!!!??? Proponuję zgłosić sie do miejscowego lekarza 1-go kontaktu lub chirurga celem podjęcia decyzji cd. dalszego postępowania!!! zż