Petting - czy zaszłam w ciążę?

Wczoraj z moim chłopakiem zabawialiśmy się, ale nie chodzi mi o seks, ja byłam bez majtek, a on tylko w bokserkach, czy mogłam zajść w ciążę? Jestem przed okresem, ale strasznie boli mnie brzuch;(
Błagam, pomocy, mam dopiero 16 lat;(

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Prawdopodobieństwo ciąży występuje jedynie, gdy doszło do stosunku seksualnego lub płyn preejakulacyjny dostał się do dróg rodnych kobiety. W innym przypadku to prawdopodobieństwo nie występuje.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa. We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl