Picie herbaty owocowej zamiast wody

ciagle slysze ze nalezy pic duzo wody ja nie lubie pic i nawet nie mam takiej potrzeby a wody to w ogole nie znosze czy zamiast wody mozna pic herbate owocowa?

Witam serdecznie,
może Pani pić herbaty owocowe. Najlepiej z suszu owocowego. Wiele herbat owocowych to herbaty czarne z dodatkiem aromatów owocowych. Ponadto mieszanki ekspresowe mogą także zawierać różne sztuczne dodatki. Należy sprawdzać skład. Herbaty owocowe są cennym źródłem witamin i mikroelementów zawartych w owocach wchodzących w skład suszu. Proszę pamiętać, że mają zróżnicowane właściwości w zależności od swojego składu np. rozgrzewające, poprawiające trawienie, obniżające ciśnienie itd. i wybierać je pod kątem swojego stanu zdrowia. Pozdrawiam