Pieczenie skóry na twarzy i dermatografizm czerwony

Od 3 miesięcy piecze mnie twarz czoło i okolice ust, mam dermatografizm czerwony, biorę clatre która początkowo mi pomagała ale teraz pieczenie i świąd czola jest nie do wytrzymania. Świąd pojawia sie tez na dłoniach, stopach i plecach. Zrobilam wszystkie badania mam podwyższone ige, proszę o pomoc gdzie mam się udać. Nikt mi nie potrafi pomóc.

Witam. Podwyższony poziom ige wskazuje na tło alergiczne. Proszę bezwzględnie udać się do odpowiedniego specjalisty który wdroży potrzebna diagnostykę i leczenie.