Plamki na skórze stóp i dłoni

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wewnętrzną stroną dłoni i stóp. Pojawiają się w tych miejscach malutkie plamki, niektóre są białe z jakąś płynem w środku, większość jest koloru brązowego i te koloru brązowego po czasie pękają i schodzi skóra.Wygląda to coraz gorzej. Byłem już u dermatologa który stwierdził potnicę i przepisał mi jakąś maść (Sterydową) która pomogła tylko doraźnie a teraz jest coraz gorzej. Bardzo proszę o jakąś poradę. Pozdrawiam, Daniel.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.