Płyn w jamie brzusznej u płodu w 37. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 37tyg ciąży. Właśnie mój gin zauważył u plodu (dziewczynka) plyn wielkości 5cm w brzuszku. Powiedzial ze może to być cysta jajnikowa albo dziecko się nie wysikalo. Wszystko bylo do tej pory idealnie. Proszę o wasza opinie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ponowne badanie USG i obserwacja czy może o być poprostu pęcherz moczowy. proponuję udać się ponownie do lekarza ginekologa.