Podejrzenie nerwicy i depresji - gdzie szukać pomocy?

Witam.Mieszkam za granica.Podejrzewam , ze od dawna cierpie na zaburzenia depresyjne/ nerwica depresyjne/ depresja nerwica.Mialam " psychotherapie" przez Skype ale terapeuta nigdy nie zasugerowal zadnych z wymienionych przrze mnie dolegliwosci I ja z biegiem czasu zrezygnowalam z tej terapii.Problem w tym, ze mieszkam za granica a wolalabym miec lekarza Polaka

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu
Pozdrawiam
Łucja Fitchman

Wydaje się, że już wielu polskich terapeutów przyjmuje poza granicami, proszę poszukać w wyszukiwarce internetowej, być może rozwiązanie jest bliżej niż Pani sądzi. Przy wymienionych problemach i obawach dobrym pomysłem jest wizyta u lekarza-psychiatry, który może rozpoznać czy faktycznie ma Pani depresję lub nerwicę oraz ew.zaproponować leki, które mogą bardzo pomóc. Powodzenia.

Witam Panią,
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl