Polip w pęcherzyku żółciowym i torbiel szyszynki a ciąża

Dzien dobry, dowiedziałam się właśnie ze jestem w 7 tygodniu ciąży moje ptanie brzmi, mam polipa w pęcherzyku zółciowym i torbiel szyszynki oraz chory kregoslup szyjny czy stanowi to jakieś zagrożenie ciąży, drugie pytanie 7 lat temu przy pierwszej ciazy miałam guza łożyska i podczas ciazy schudłam ponad 20 kg miałam anemię i musiałam lezec w szpitau czy taki guz moze sie powtorzyc? moja grupa krwi to rh - mąz ma dodatnia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.