Porażenie nerwu trójdzielnego twarzy w ciąży

Jestem w 9 miesiacu ciazy wg neurologa nam porazenie nerwu trujdzielnego twarzy tylko nie jest on chwilowy jest nieprzerwalny od 2 tygodni biore co 4 h po 2 tabletki paracetamolu ale nie wiele to pomaga dodatkowo jakaś teżyczka i obiawy chobsa moglam przeinaczyć w kazdym razie lekarze twierdzą że muszę wytrzymać do porodu tylko jak skoro do bólu twarzy doszly pulsujące oczy zwarjowac idzie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów i nie przyjmować paracetamolu w tak dużych dawkach. Jest to niebezpieczne zarówno dla Pani jak i dla dziecka. Sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą neurologiem oraz ginekologiem.