Prącie po operacji stulejki

Witam. W wieku 8-9 lat miałem operację ( chyba plastyczną) na stulejkę. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale teraz w wieku 13 lat poczytałem trochę i chyba znowu mam to samo. Napletek prącia mam w kształcie "trąbki", w spoczynku mogę całkowicie odsłonić żołądź, a kiedy "stoi" widać tylko czubek. Czy to jest stulejka? Czytałem gdzieś, że od stulejki może nie rosnąć prącie. Czy to prawda?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

To zapewne zwężenie pierścienia napletka taka niepełna stulejka. Trzeba z tym problemem udać się do chirurga dziecięcego, gdyż taki stan może wymagać drobnego zabiegu chirurgicznego korygującego (poszerzenia pierścienia napletka). O tym jaki jest stan napletka i czy rzeczywiście wymaga jakiejś korekty chirurgicznej zadecyduje chirurg dziecięcy po bezpośrednim badaniu.