Problem z karmieniem piersią 2-miesięcznej córki

witam moja córka ma 2 mies.do tej pory karmiłam ja piersia, ale od pewnego mometu corka niechce płacze denerwuje sie gdy ja dosstawiam,w dzień zje z butli a w nocy z piersi czemu tak sie dzieje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zapewne ma Pani zbyt mało pokarmu. Poza tym człowiek, to istota z natury leniwa. Skoro z butli leci szybko i bez wysiłku, to po co się trudzić przy piersi? Niestety dość często się to zdarza, że po zapoznaniu się z butelką, niemowle dziękuje za karmienie mamie.