Problem z pełną erekcją u 18-latka

Witam. Zacznę od początku.. Jestem od niecałych 3 miesięcy z dziewczyną. Na początku wszystko było w porządku. Jakieś 3 tygodnie temu zauważyłem, że mój członek już nie jest tak twardy jak był na początku przy różnego rodzaju zabawach. Przez to jak mam się zbliżyć z dziewczyną, dopada mnie flustracja, boje się, że coś pójdzie nie tak. Ona mówi, że wszystko czuje, tak jak zawsze, ale ja odczuwam to inaczej.. jakby członek był jakiś sflaczały. Zaczynam się tym martwić, bo planowaliśmy z dziewczyną nasz pierwszy raz, ale jak tak sprawy się mają, to nie wiem czy chciałbym tego. Prosiłbym o pomóc. Pozdrawiam

Myślę, że Pana odczucia związane z twardością czy sprawnością członka, mogą wynikać z lęku przed zbliżeniem. Zdaję sobie sprawę, ze pierwszy raz jest ważnym etapem w życiu każdego człowieka i narosło wokół niego wiele mitów, jak np. jaki pierwszy raz, takie i kolejne, pierwszy raz wpływa na cale życie i zostaje w pamięci, itp. Gdyby jednak zapytał Pan każdego, kto przeżył inicjację seksualną, opowie Panu o tym, czy był gotów, czy tego chciał, w jakich okolicznościach do tego doszło, jaki był partner/partnerka - jak wyglądał, jak pachniał i jak się zachowywał a nie jak duży czy twardy był jego członek albo jak wilgotna była pochwa. Jeżeli będzie Pan pewien, że to z tą partnerką chce Pan zbliżenia, że to jest właściwy czas a także uzmysłowi Pan sobie, że seks to nie tylko technika czy właściwa pozycja, ale przede wszystkim pełne zbliżenie się do osoby, która jest nam bliska i skupienie się na tym, żeby obojgu wam było w tej chwili przyjemnie, bez pośpiechu i wyścigów, czeka Państwa piękny i pełen pozytywnych wspomnień, pierwszy raz. Proszę także pamiętać, że często (mimo, zapewne barwnych, opowieści kolegów) za pierwszym razem nie dochodzi do pełnej erekcji. Stanowi on jedynie wstęp do rozwijania wiedzy i swobody w barwnej sztuce miłości.