Problem z relacjami z innymi osobami u 21-latka

Mam wrażenie że czasem nie wiem czego dokładnie chce? Mam 21 lat i jestem zwykłym chłopakiem. Gdy chce coś załatwić to raczej mi się to udaje.Ale mam wrażenie że mam jakiś problem z którego nie wiem jak wybrnąć.Dotyczy to także rozmowy z ludźmi i kierowania nią i wyrażania emocji czy też uczuć i słów co myśle o danej osobie a szczególnie z płcią przeciwną mam bardzo dobrą koleżankę która czasem zapyta co o niej sądzę i wtedy zachodzę w głowę co powiedzieć.Czy jest to problem z kierowaniem myśli?

Mgr Piotr Godleś Psychologia

Wyrażanie emocji wśród mężczyzn jest dość powszechne. Wielu mężczyzn jest w relacjach damsko-męskich jest zwyczajnie nieśmiałych. Narazie nie doszukiwałbym się jakiś dużych problemów. Pisze Pan, że w codziennych kontaktach radzi sobie Pan dobrze skoro "potrafi Pan załatwiać różne sprawy", Można nad tym popracować. Dobrym rozwiązaniem może być coaching.

Witaj :) Jest wiele treningów osobistych, które podwyższają wartości osobiste. Jak nie możesz poradzić sobie we własnym zakresie dobrze jest by znaleźć swojego mentora, coacha, trenera - specjalistę, który zajmuje się kreowaniem charakteru, wizerunku i osobowości (pewność siebie, asertywność, pozytywne nastawienie).

Możesz poszukać domowych treningów np w Google lub na moim blogu psychopedagogicznym.

Poszukaj również specjalisty na swoim terenie zamieszkania (w Warszawie jest ich pełno) lub specjalistę coacha przez Internet, jeśli wolisz wersję Skype - i w tym wypadku zapraszam do swoich usług.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Terapie i konsultacje on-line.
http://psychopedagog.eu/terapia-online/