Problemy z histerią u 2-latka

2 latek się budzi w nocy płacze drze się rzuca o podłogę o łóżeczko jak chce się go uspokoić przytulić jest gorzej. Taka walka trwa czasem do 1.5 godziny. W dzień jest też ciężko wymusza krzykiem bije rodziców i swoją siostre która ma miesiąc. Nie chce jeść niczego wcześniej to kaszki jadł a teraz to już tego nie chce rzuca jedzeniem macha rękoma co zrobić?

Sugeruję konsultację z psychologiem dziecięcym, aby przyjrzeć się opisywanym przez Panią trudnościom, poszukaniem ich przyczyn i wskazaniem oddziaływań, których celem będzie poprawa sytuacji.