Promieniujące bóle po usunięciu węzłów chłonnych pod pachą

Witam. Cztery lata temu miałam usuniętą część węzłów chłonnych pod pacha. Nie były to zmiany złośliwe. Niepokoi mnie to ,ze od dwóch tyg. czuję silne bóle pod łopatką promieniujące do klatki piersiowej. Mam ograniczony ruch ręką.Ból promieniuje tez do szyi.Niskie ciśnienie 92/56 a bywa ,ze 71/32 .Czasami uczucie mdłości ciągnące do wymiotów.Dławiący kaszel. Krótki oddech. Czy te objawy mogą świadczyć o zmianach w płucach spowodowanych nawrotem choroby,czy raczej wskazują na sprawy sercowe.

Witam serdecznie,

Na Pana pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący, ponieważ nie znając Pana historii choroby, nie można czegokolwiek stwierdzić. Lekarz na konsultacji w gabinecie na podstawie Pana objawów, badania fizykalnego, a także ewentualnie zleconych badań dodatkowych, odpowie na Pana pytanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.