Promieniujący ból i drętwienie nóg

Dziękuję za odpowiedz pytała się pani jak długo są te dolegliwości ok.9 tygodni po zastrzykach długo nie czułam poprawy ,a w tej chwili trochę mnie boli .Ból promieniuje do lewej nogi,drętwieje ,a w łydce mam często skurcze co tez daje ból od czasu do czasu biorę tramal choć powinnam już odstawić ale to nie jest taki proste jak chce się funkcjonować. Jestem w trakcie rehabilitacji , które sprawiają ,że nie śpię z bólu .Proszę o podpowiedz jak mogę sobie ulżyć.Dziękuję

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe są nasilone oprócz tramalu może Pani przyjmować ogólnodostępne leki przeciwbólowe (paracetamol, ibuprom). Jeśli doustne preparaty są źle tolerowane można rozważyć również stosowanie leków w systemie transdermalnym.