Prośba o interpretację wyniku TK kręgosłupa

Prosze o interpretacje wyniku TK. Kregoslupa L/S wykazuje na poziomie l5/l1 i l3/l4 plaska wypukline.wymiar strzalkowy kanalu kregowegi na tym poziomie wynosi 1,16 cm i 1,3 cm Na poziomie L4/l5 plaska protruzja o wymiarzr 5 mm modelujaca przednia powierzchnie worka oponowego.wymiar strzalkowy na tym poziomie wynosi 1,1cm Chcialam nadmienic iz na poziomie l4/l5 mialam fenestracje usuniecie wypukliny odbarczenie korzenia l5 lewego.bol jest nadal nie da sie tego wytrzymac ciagle na przeciwbolowych

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości obejrzenia i analizy badania TK aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem, który wykonywał operację. Odnośnie leczenia bólu polecam zgłosić się do poradni leczenia bólu przewlekłego, gdzie może Pani liczyć na fachową pomoc w leczeniu bólu.