Proszę o analizę wyniku badania EEG, bo nie mogę się doczekać wizyty u lekarza

Jestem mężczyzną, w listopadzie kończę 20 lat. W pracy na budowie, pod koniec pracy zmęczony i niewyspany, nawet nie wiem kiedy, przewróciłem się na ziemię i ponoć miałem atak padaczki, ja nic z tego nie pamiętam. Był to mój pierwszy atak w życiu. Dostałem skierowanie na badanie EEG, teraz patrząc na wyniki badania nawet nie wiem co one oznaczają. O pis badania: Zapis spoczynkowy obfity, w miarę regularny. Czynność alfa obecna, reaktywna. W czasie HV rejestrują się liczne, krótkotrwałe uogólnione wyładowania fal wolnych theta 5-6 Hz a w czole delta 3 Hz o amopl. nieco wyższej od otoczenia. RZ - obecna, FST -bez wpływu na zapis. Orzeczenie: Zapis z wyładowaniami fal wolnych w czasie HV.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia. Do oceny wyników badań niezbędny jest dokładny wywiad lekarski oraz możliwość zbadania pacjenta, czego nie da się zrobić przez internet.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Życzymy dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl