Proszę o interpretację badania metodą biologiczna u 70-latki

Jestem kobietą mam 70 lat, wzrost 150 cm, ważę 48 kg. Poddałam się badaniu metodą biologicznej i otrzymałam takie wyniki: kalorie (dzienne zapotrzebowanie) - 1147 kcal; BMI - 22,1; mięśnie - 22,7 %; tłuszcz trzewny - 7. Proszę o interpretację i ewentualne wskazówki na przyszłość.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam.Ma Pani bardzo dobrą masę ciała. jednak poziom tłuszczu w organizmie jest trochę za niski. W celu zabezpieczenia przed osteoporoza zlecałbym przyjmowanie wit D w dawce 2000j/d. Pozdrawiam.