Pryszcze z ropną wydzieliną na górnej krawędzi główki penisa

witam serdecznie mam problem ktory wytworzyl sie z dnia na dzien a mianowicie na górnej krawedzi glowki penisa zrobily mi sie trzy dosc duze pryszcze ktore po kilku godzinach zaczely wydzielac ropna wydzieline co jest najgorsze miejsca ktore maja z nimi kontakt czyli napletek jest w tym miejscu jakby mial zapalenie czerwony i swedzi co to moze byc odrazu po sw ide do lekarza ...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą lub bakteryjną. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia.