Przecięcie ścięgna a aparat stacka

Witam, 5 listopada minęło 2 miesiące odkąd przeciąłem ścięgno prostownika palca wskazującego prawej ręki, nosze aparat stacka, czasem go ściągam i próbuje zginać palec, zginam go prawie do połowy i czuje opór, może być przyczyną nienaciągnięta jeszcze skóra po szyciu ? Jak tak to jak ją mogę rozciągnąć. Pozdrawiam.

Radzę w tej sprawie najlepiej udać się na konsultację do lekarza specjalisty rehabilitacji. On zbada bezpośrednio, wyjaśni czy wszystko jest w porządku i zaleci odpowiedni zestaw ćwiczeń czy też zabiegów rehabilitacyjnych.

Nie znam zakresu uszkodzenia,przebiegu ani efektu końcowego operacji!- nie mogę więc odpowiedzieć!!! Prosze wyjaśnic te sprawy z operatorem !!! zż