Przedłużające się krwawienie i brązowe plamienie po miesiączce

Moja miesiaczka zawsze trwa 5 dni, dzis 8 dzien, a ja nadal mam plamienia z pochwy. Nie wiem czy to resztki wydzieliny miesiaczkowej, czy inne plamienia. Wydzielina ma brazowy kolor. Czy powinnam sie martwic? Dodam ze od kilku dni jestem na diecie oczyszczjacej, czy to moze miec jakis zwazek? Nigdy wczesniej nie mialam uplawow w tym kolorze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie może mieć związek z wdrożoną dietą. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W przypadku utrzymywania się plamienia konieczna będzie wizyta u ginekologa.