Przerwa od tabletek antykoncepcyjnych a nowy blister

Witam! Miesiąc temu zrobiłam sobie przerwę od tabletek, tylko dlatego, że zachorowałam. I moje tabletki po prostu się nie przyjmowały. Teraz jest już dobrze. Ale mam pytanie. Nowe opakowanie zaczełam miesiąc temu i zażyłam tylko dwie tabletki z blistra. Czy będą jakieś skutki, jezeli teraz podczas miesiączki rozpocznę te opakowanie, bez tych dwóch pierwszych tabletek. Jestem skłonna je wziąć. Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli wszystkie tabletki w blistrze mają jednakowy skład, może Pani tak zrobić.
z poważaniem
Michał Kurek