Przewlekłe stosowanie masturbacji i zanik erekcji podczas próby współżycia

Dzień dobry; Od ponad 6 lat nie uprawiałem seksu. Przez ten okres masturbowałem się, a co za tym idzie przyzwyczajałem penisa na określonego typu bodźców. Naprawdę baaardzo sporadyczne przypadki próby seksu "bez zobowiązań" kończyły się brakiem erekcji. Owszem masturbowałem się przez całe dojrzałe życie, niekiedy przy porno. Niecodziennie, ale poranne erekcje miewam. Co zrobić, aby przywrócić pełną potencję pomimo tego, że nie mam partnerki?

Warto wybrać doświadczonego lekarza seksuologa.
Jeśli będą problemy w Toruniu, to pozostaje Bydgoszcz, ew. Poznań.
Odradzam próby samoleczenia preparatami z Sieci, czy nawet apteki.
Zresztą same leki nie rozwiązują problemu, także pomoc internetowa jest w takich przypadkach nieefektywna.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl