Przewlekłe zmęczenie i krwotok z nosa

od kilki dni jestem zmeczona ciagle ziewam nie wiem tez jakos ciezko mi sie oddycha nie wiem moze to dlatego ze od pon do pt wstaje o 5 rano do szkoly a moze dlatego ze cos mi dokucza choc 2 miesiace temu robilam badania i niby wszystko ok ostatnio tez puscilam mi sie krew z nosa i to tak mocno ze nie moglam zatamowac

Lek. Marta Gryszkiewicz

Być może z powodu przewlekłego deficytu snu i zmęczenia organizm jest osłabiony. Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego i wykonanie morfologii krwi z rozmazem. Należy wykluczyć anemię. Powinna Pani w okresie jesienno - zimowym zażywać witaminę D3, której z powodu niewystarczającej ekspozycji słonecznej organizm wytwarza niewystarczającą ilość.