Przewlekły kaszel z brakiem możliwości odkrztuszenia ropnej wydzieliny

Witam serdecznie Proszę o pomoc co jeszcze mogę zrobić? Kobieta lat 29, od dwóch lat przewlekły kaszel mokry i such, ostattnio z zaostrzeniem kaszlu produktywnego z brakiem możliwośći odpkrztuszania, dopiero po inhalacji ze stężonej NACL udaje się odkrztusić gęstą ropną wydzielinę.OBECNIE JETSEM NA STERYDACH WZIEWNYCH, ANTYLEUKOTRIENACH, I CO CHWILA NA ANTYBIOTYKU, oSTATNIO 2 tyd temu klacid 3 opakowańia.Po dwóch tyg znowu zaostzrenie kaszlu produktywnego z utrudnionym odkrztuszaniem. Osłuchowow

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani stan wymaga dokładnej diagnostyki płuc łącznie z zaawansowanymi badaniami obrazowymi. Proszę skonsultować się z pulmonologiem.