Przyczyna trzęsących się rąk u 21-latka

Jaki powód jest trzesacych się rąk. Syn mój ma 21 lat bardzo mu się trzesa ręce. Caly czas oboje co robi. Jaki powód może być tego? I do jakiego lekarza trzeba się udać by sprawdzić powód tego.

W tym wypadku wywiad jest niestety bardzo lakoniczny.
Dużo pytań.m.innymi od kiedy? w jakich sytuacjach? czy zaburza to funkcjonowanie i sprawność rąk,czy znajduje odbicie w piśmie,czy pobiera leki ,czy drżenie występuje też w spoczynku.
Bez wizyty u lekarza dokładnego wywiadu oraz badania nie da się problemu wyjaśnić.

Pozdrawiam