Przytycie 7 kg w ciągu roku

Witam, Mam 23 lata. Wazne 57kg przy wzroście 170cm. Wiem, ze jest to optymalna waga, ale jeszcze rok temu wazylam 50kg i czułam sie z ta waga o wiele lepiej. Nie mam pojecia dlaczego tak nagle przytyłam, biorąc pod uwagę, ze nie zmieniłam w ogole przez ten czas nawyków żywieniowych. Chce wrócić znowu do tej samej wagi. Problem polega na tym, ze mie chudnę. Bardzo prosze o jakies porady. Co moge zrobic i na jaka przejść diete, zeby schudnąć minimum 5kg?

Aby udzielić konkretnej rady potrzebne są tez konkretne informacje dot. m.in. aktywności fizycznej, posiłków (składu, sposobu przygotowania i godzin spożywania). Dobrze jest również wykonać badania aby wykluczyć pojawienie się chorób utrudniających odchudzanie.