Brak pieniędzy i samotność a zaburzenia osobowości

Mam juz dosyc zycia kazdego dnia walka z czyms ze zdrowiem brakiem pieniedzy i samotnoscia ! To nie ma sensu! Chodzilem po psychiatrach ,psychologach i nie pomogli mi stwierdzili tylko zaburzenie osobowosci i na tym sie skonczyło. Nie stac mnie na platne wizyty.Nie daje rady w zyciu nie chce mie sie juz przepychac kazdego dnia walczyc skad wziasc pieniadze. Maciej 39l.

Witam serdecznie,
Na bezpłatną pomoc psychoterapeuty w ramach NFZ być może trzeba będzie poczekać, ale powinien Pan skorzystać z niej. Od lekarza rodzinnego trzeba wziąść skierowanie na psychoterapię.
Warto być też nastawionym na długofalową współpracę, kilka spotkań nie wystarczy. Regularne cotygodniowe sesje przez czas zakontraktowany z psychoterapeutą z pewnością przyniosą rezultaty.
Pozdrawiam
Sylwia Nowak