Regulacja cyklu miesiączkowego a tabletki antykoncepcyjne

Witam, Od kilku miesięcy stosuję tabletki antykoncepcyjne. Zawsze robiłam 7 dniową przerwę. W przyszłym miesiącu chciałabym nie robić przerwy. I teraz moje pytanie : Czy związku z brakiem przerwy rozreguluje mi się cykl czy będzie on taki jak przedtem terminowy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, antykoncepcja hamuje cykl miesiączkowy, niezależnie czy przyjmuje ją Pani bez Przerwy, czy z 7-dniową przerwą. Pozdrawiam