Rehabilitacja po operacji kręgosłupa szyjnego

WITAM.JESTEM PO OPERACJI KREG.SZYJNEGO C5C6,WSTAWIONY IMPLANT.OBECNIE C4C5-MASYWNA PRZEPUKLINA TYLNA PRAWOBOCZNA KRAZKA M/K Z UCISKIEM RDZENIA KREGOWEGO-PROGRESJA.C6/C7 TYLNA ZBACZAJACA W LEWO WYPUKLINA KR, M/K Z UCISKIEM NA LEWY NERW RDZENIOWY C6.OD LEKARZA OD REHABILITACI DOSTALAM ZABIEG WYCIAG SZYJNY DO4-5 KG.NEUROCHIRURG KARZE TO OPEROWAC,CZY PODDAC SIE TAKIEJ REHABILITACJI CZY TO BEZPIECZNE?BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ponieważ zmiany usytuowane są w kręgosłupie szyjnym, (od którego odchodzą nerwy zawiadujące m.in kończyną górną) i neurochirurg widzi wskazania do operacji proponowałabym przemyśleć tą drogą leczenia. Oczywiście decyzja należy do Pani proszę skonsultować się z lekarzem i rozważyć wszystkie za i przeciw.
Pozdrawiam