Rekonstrukcja kolana a bolesność pięty

Witam serdecznie Trzy miesiące temu miałam operację rekonstrukcji Acl lewego kolana. Pomyślnie przeszłam rehabilitację i zakres ruchu operowanej kończyny znacznie się poprawił. Niestety od paru dni doskwiera mi silny ból stopy w lewej nodze który uniemożliwia mi chodzenie.Ból promieniuje poniżej pięty i idzie wzdłuż stopy od zewnętrznej strony.Również z tego miejsca ból promieniuje do łydki operowanej nogi a także łapią mnie skurcze. Proszę o poradę co mogłabym zrobić.

Piotr Pilarski

Możliwe, że przyczyną jest naciągniecie więzadeł w stopie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.