Ropna wydzielina z ran na żołędzi - co mi dolega?

Witam, ostatnio podczas kąpania nagle na mojej żołędzi pojawiły się 4 rany, które bardzo szczypały. Udałem się do urologa, który przepisał mi maść i antybiotyk doustny. Jednak następnego dnia zauważyłem, że z tych ran (które są większe niż wcześniej) wycieka jakiś śluz (żółty/brązowy), podczas oddawania moczu te rany mnie pieką. Bardzo proszę o pomoc. Bardzo się denerwuję :/

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
najprawdopodobniej zmiany mają podłoże bakteryjne. Świadczy o tym ropny charakter wydzieliny. Dlatego należy zastosować leki zalecane przez urologa. W przypadku braku poprawy konieczna będzie kolejna wizyta u lekarza.
Pozdrawiam