Ropnie powstające w jamie brzusznej po operacji przenoszonego wyrostka

Moja córka jest po operacji przenoszonego wyrostka.W jamie brzusznej powstają ropnie .córka przeszła już trzy zabiegi operacyjne.Ostatni zabieg ropa przy macicy.Co nalaży zrobić dalej Boję się o życie mojego dziecka. Córka jest po operacji w organizmie utrzymyje się stan zapalny. Z góry dziękuję za pomoc. Gdzie się udać z dzieckiem po wyjściu ze szpitala

Opis przypadku jest zbyt ogólny , abym mógł coś szcególnego polecić! Myślę , że lekarze prowadzacy wiedzą co robią i będą w stanie opanować sytuację , zż