Różne dolegliwości po zapaleniu oskrzeli

Dzień dobry. Od miesiąca męczą mnie różne objawy. Leczę pozostałości zapalenia oskrzeli. Mam powiększone węzły chłonne i świsty w lewej stronie. Ciągłą suchość w gardle. Brak apetytu. Rano nudności czasami i w ciągu dnia. Ból brzucha. Do tego doszła biegunka i oddawanie więcej moczu. Jeszcze taki dziwny "ból" uczucie w klatce piersiowej jak by takie palenie suchosc ciężko opisać. Boję się o swoje zdrowie, a nawet życie a i dodam, że mam niskie ciśnienie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.