Rozpieranie w klatce piersiowej i uczucie gorąca

Witam,mam 32 lata i przez ostatnie 3 miesiące nie mogę dać sobie rady z codziennymi,całodniowm rozpieraniem w klatce piersiowej,mam okropne uczucie goraca na szyi i klatce piersiowej,momentami mam wrażenie jakby miało mnie rozerwać dlatego cały czas chodze przykurczona,wtedy mniej odczuwam ten bol w klatc piersiowej,okropność,mam uczucie zalegania,całymi dniami odchrzakuje wydzieline z jamy ustnej,mam bole gardla,to rozpieranie,ten gorac im towarzyszacy momentami sprawiaja ze jestem zamroczona

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, lub na pogotowie ratunkowe jeżeli to ostry, nieustępujący ból.