Rozstanie z chłopakiem i kłótnie z matka

co robić, właśnie niedawno chłopak ze mną zerwał, a matka ciągle od dziwki mnie wyzywa, że zobaczył, że jestem taka poj***** i dlatego mnie zostawił, a tak naprawdę ona nie wie, o co chodzi. nienawidzę jej !

Proszę Pani,
Rozstanie z partnerem jest niełatwą sytuacją. Rzeczywiście wypowiedzi mamy są bardzo niedelikatne. W takiej sytuacji obok miłości może się pojawić trudne uczucie nienawiści. Proszę się nie winić za te emocję, natomiast i dla mamy to nie jest sytuacja komfortowa. Proszę spróbować przetrwać te chwile i na pewno dostanie Pani wsparcie od mamy.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski