Rozstanie z powodu ograniczenia wolności

Dziewczyna nie wie czy mnie kocha i mówi że nie będziemy razem przez "ograniczanie wolności". Pod tym pojęciem rozumiem to że chciała iść z kolegami i koleżanką nad jezioro ja chciałem z nimi a ona że nie a ja prosiłem a ona zła i że nie. I to cały powód. Nie rozumiem tego. Teraz chce szczerze pogadać to ona mówi że nie wrócimy do siebie i żebym spadał. Nie daje mi szansy na rozmowę nawet. Co robić?

Witam,
nie można nikogo zmusić do związku. Pana Partnerka chce zakończyć ten związek, być może ograniczenie wolności jest jedynie pretekstem. Panu pozostaje jedynie uszanowanie jej woli.
Pozdrawiam