Seks na krótki dystans - jak to zmienić?

Witam, mam 29 lat, od 4 miesięcy jestem mężatką, mój mąż jest w moim wieku. Problem polega na tym, że kiedy zaczynamy sie kochać, mój mąż szybko kończy - zwykle nasz seks nie trwa dłużej niż 15-20 sekund. Kiedy kochamy się po niedługim czasie, drugi raz, tego problemu nie ma. Ale czasem chcielibyśmy mieć jeden, a satysfakcjonujący nas oboje stosunek. Kiedyś ten problem był rzadszy, teraz jest niestety tak coraz częsciej. Mąż nie bierze żadnych leków, nie ma specjalnie stresującej pracy, jako metody antykoncepcyjnej używamy prezerwatyw. Jak możemy nad tym pracować? I czy jakieś naturalne medykamenty, np. ziołowe, są pomocne?

Witam serdecznie,

Z podanego przez Panią opisu wynika prawdopodobnie, że problem stanowi przedwczesny wytrysk męża. Dolegliwość ta powodowana jest najczęściej stresującymi sytuacjami. Być może taki stan może mieć źródło w samej obawie męża przed kolejnym przedwcześnie zakończonym stosunkiem.
W takiej sytuacji doradzam aktywny dialog i zapewnienie komfortowej atmosfery towarzyszącej zbiżeniu.

Jeżeli jednak problem ten będzie utrzymywał się dłużej, zalecam kontakt z seksuologiem i podjęcie terapii.

Pozdrawiam