Separacja blaszek osierdzia w badaniu echo serca

Witam badanie echo serca co oznacza separacja blaszek osierdzia Rv i Po 6mm z echobogata tkanka miedzy blaszkami, poza tym wyniki w normie Ef 60%, wizytę u lekarza kardiolog mam dopiero w marcu przyszłym roku, z poważaniem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez specjalistę kardiologa, proszę zgłosić się z wynikami
Do lekarza rodzinnego , Ew wystawi skierowanie na pilne lub do szpitala po zapoznaniu się z wynikami badań