Silne zawroty głowy u 46-latki

obudzily mnie zawroty głowy gdy chciałam zmienić pozycję spania. gdy się podnoszę zawroty sa od kręgosłupa szyjnego w górę aż do wymiotów czuję nagły prąd .jak już usiądę to po czasie jest lepiej.Miałam takie coć 3-4 lata temu ale lekarze nie doszli co mi jest brałam jakieś leki na dotlenienie.co robić gdzie się udać???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami naczyniowymi czy w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.